

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 26 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 9 pF |
| Drive Level | 200 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 210
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07757
Ext.Price$0.07757
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07757 | $0.07757 |
| 10 | $0.06984 | $0.69840 |
| 50 | $0.06288 | $3.14400 |
| 100 | $0.05637 | $5.63700 |
| 500 | $0.05054 | $25.27000 |
| 1000 | $0.04657 | $46.57000 |
| 3000 | $0.04292 | $128.76000 |
| 5000 | $0.04067 | $203.35000 |
